Chatofara v Zákamennom

počas prázdnin

Nadpis bol pôvodným názvom pre chatu, teda v podstate pobyt na fare v Zákamennom, avšak po veľkom počte mladých z mládežníckeho stretka (stály počet bol 13 ľudí, ale v sobotu nás bolo 16 ☺) sa nám hľadala, teda nie sa, ale bývalý pán kaplán Milan Prídavok nám hľadal, chatu a to nie hocijakú, ale dostatočne veľkú a peknú na pekný a požehnaný víkend, ktorý sme v čase od 2. – 4. marca 2012 prežili v obci i vo farnosti Zákamenné.
    Jarné prázdniny sa pre mladých z mládežníckeho stretka farnosti Okoličné začali, tak ako sa patrí – super! No kto by na chatu povedal niečo zlé? ☺ Počas víkendu v našom programe nechýbala každodenná sv. omša, zamyslenie nad sv. písmom, modlitby, upevnenie nášho spoločenstva, sánkovanie, kooooopec, ale naozaj kopec srandy, zážitkov, hry ako Activity show, aktivity určené špeciálne pre mládežnícke stretko atď.
    Veľká vďaka patrí každému zúčastnenému, ale hlavne Pánu Bohu za to, že sme a že to naplánoval pre nás tak úžasne ako to vie len On. Taktiež veľká vďaka patrí pánovi kaplánovi Ujovi Miňovi, ktorí sa o nás tak pekne postaral a zabezpečil množstvo vecí pre nás a bol s nami. Vďaka je adresovaná aj každému, kto akýmkoľvek spôsobom prispel k tomu, aby tento požehnaný víkend bol taký aký bol, či už konkrétnou pomocou alebo samotným ja.
                                                Vejka

fotogaléria: www.farnostokolicne.sk/category/galerie-obrazkov/mladi/jarne-prazdniny-mladych-2012