Odovzdali sme ceny v našej Online súťaži Eucharistesas

v kaplnke spišského hradu

Online súťaž Eucharistesas je úspešne za nami. Ceny sme síce rozdali už počas Noci kostolov 1. júna, no bolo potrebné ich aj naplniť. Výhrou pre každé kolo bol jednodňový jedinečný poznávací výlet na Spišskú Kapitulu a Spišský hrad. Výhercovia vrámci svojej výhry mohli zo sebou na tento zájazd zobrať svojich súrodencov, rodičov, známych či priateľov.
V sobotu, 23. júna sme teda nasadli do spoločného minibusu a vydali sa na cestu. Navštívili sme spomínanú Spišskú Kapitulu, kňazský seminár spolu s jeho kaplnkami.  Vstúpili sme do Katedrály sv. Martina a navštívili sme aj hrob nedávno zosnulého otca biskupa Františka.
Kým sa nám pripravoval obed, spoločne sme sa zahrali na lúke oproti katedrále, ktorá nesie názov Pažica. Po vychutnaní obeda a kávičky pre rodičov sme sa presunuli na Spišský hrad. Prehladka bola obohatená aj vystúpením šermiarov "Páni Spiša". Mali sme možnosť vidieť a aj počuť zvuky zbraní minulých dôb.
Po prehliadke, plní pekných zážitkov, sme sa so svojou radosťou delili aj s inými cestujúcimi  a kývali všetkým autám, ktoré sme na diaľnici stretli.
Pri návrate domov sme sľúbili, že súťaž si určite nejakým spôsobom zopakujeme a už teraz sa tešíme na všetkých súťažiacich! A tí, čo sa nezapojili môžu naozaj ľutovať, veď nech sa spýtajú výhercov, ako nám bolo dobre :-)
 
Za všetkých tvorcov súťaže a výhercov Vás pozdravuje Ľubka
 
 
fotogaléria: www.farnostokolicne.sk/category/galerie-obrazkov/deti/vylet-vitazov-online-sutaze-na-spisi