http://www.farnostokolicne.sk

Bodka za prázdninami

bodka za prázdninami

Sobotu 3. septembra 2011 sme zažili jeden krásny farský spoločný deň, keď sme zopakovali už druhýkrát akciu s názvom Bodka za prázdninami.
    Spomínaná akcia spočívala v spoločnom celodennom stretnutí v Žiarskej doline, kde sme varili guláš. Na Bodke za prázdninami sa zúčastnili veriaci zo Žiaru, Smrečian, z Podbrezín, Okoličného dokonca aj Zákamenného a to v podobe návštevy bývalého pána kaplána Milana Prídavka. Taktiež nás svojou prítomnosťou poctili aj naši kňazi a to pán farár aj pán kaplán – bol nás požehnaný počet, celkovo vyše 30 ľudí.
    Varenie guláša sme začali v ranných hodinách, aby sme ho okolo obeda mohli degustovať a tak sa aj stalo. Popri chystaní všetkých ingrediencií sme si vypĺňali čas spievaním a hraním na gitary, taktiež hrami – či už to boli schovávačky, volejbal, futbal ba dokonca ragby.
Okrem všetkých spomínaných vecí nám v tento deň hral do nálady DJ Spiško a veru nálada bola skvelá, nakoľko sme opäť posilnili naše farské spoločenstvo a ukončili požehnaný prázdninový čas.  Už teraz sa všetci tešíme na ďalšie spoločné akcie a veríme, že budú skôr ako na konci prázdnin.

Veronika Koščová

 

 

 
replica rolex