"Hudobný darček" od Simy Martausovej bol skutočne výnimočný

"Hudobný darček" od Simy Martausovej bol skutočne na slovenské pomery výnimočný. Popoludnie 4. adventnej nedele sa nieslo v kostole sv. Petra z Alkantary v Okoličnom už tradične v znamení Adventného konceru Mesta Liptovský Mikuláš, tentokrát v znamení  pozvánky samotnej spevačky na facebook profile: Srdečne vás pozývame na náš "Hudobného darčeku, ktorý som sa rozhodla venovať vám len tak z lásky, za to že STE:) všetky koncerty budú v kostoloch, na žiaden netreba lístok, jediné s čím prosím rátajte, že keďže to je bez lístkov, nie je zaručené miesto pre každého a bude to tak “ako prídete,tak prídete:-D” kapacita kostolov je obmedzená.

Veľmi sa na vás tešíme aj s kapelou:) "

www.facebook.com/simamartausovaofficial/photos/srdečne-vás-pozývame-na-náš-hudobný-darčekktorý-som-sa-rozhodla-venovať-vám-len-/1720137891451959/

Výnimočnosť vystúpenia Simy Martausovej v Liptovskom Mikuláši bol nielen samotným koncertom ale aj prekvapujúcim rozhodnutím zopakovať koncert pre všetkých tých, ktorí sa na prvý krát do kostola nedostali.

Hudobý darček od Simy Martausovej v horeuvedenom formáte spolu s takouto ústretovosťou voči všetkým nám prinieslo skúsenosť, ktorá je na slovenské pomery naozaj výnimočná a zároveň hovorí jasnou rečou.

ÚCTIVO ĎAKUJEME