http://www.farnostokolicne.sk

2. etapa zastrešenia hradbového múru filiálneho kostola Očisťovania Panny Márie v Smrečanoch sa počas týchto dní realizuje

Obnova hradbového múru kostola Očisťovania Panny Márie v Smrečanoch - 2. etapa

 V polovici novembra sme pristúpili k realizácii 2. etapy zastrešenia hradbového múru filiálneho kostola Očisťovania Panny Márie v Smrečanoch, ktorá zahŕňa čiastkovú výmenu krovnej konštrukcie a jej doplnenie, kompletnú výmenu latovania a  strešnej krytiny - dreveného šindľa z červeného smreku. Táto etapa obnovy nadväzuje na prvú z roku 2016, pri ktorej sme obnovili 100 metrov zatrešenia hradbového múru. V tejto etape obnovuje zvyšných 50 metrov aj za pomoci Ministerstva kultúry Slovenskej republiky. Tesárom prajeme najmä dobré počasie ako aj správne pracovné nasadenie.

Tento projekt finančné podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky.

 

 

 
replica rolex