Zaradenie slávenia sv. omší podľa Covid Automatu v našej farnosti

Od pondelka (18.09.2021) bude podľa COVID AUTOMATU okres Liptovský Mikuláš zaradený do bordovej farby –

II. STUPEŇ OHROZENIA. V rámci slávenia bohoslužieb v kostole sv. Petra z Alkantary platí nasledovné:

Plne očkovaní bez limitu – Povinný zoznam účastníkov

OTP  (očkovaní, testovaní, prekonaní)  - 25% na sedenie v interiéri (50 osôb) - Povinný zoznam účastníkov

Základ -  1. Osoba na 15m2  (26 osôb) - Povinný zoznam účastníkov

Od pondelka 04.10. pre bohoslužby v našej farnosti bude potrebné, aby ste prichádzali s určenými COVID AUTOMAT LÍSTKAMI (sú k dispozícii v kostole a na web stránke). Dané lístky vyplňte a tak prineste na bohoslužbu, aby sme tak spoločne vytvorili jednotlivý zoznam účastníkov. Zároveň budú bohoslužby osobitne určené pre KOMPLETNE ZAOČKOVANÝCH alebo pre OTP alebo ZÁKLAD. Podľa Vášho zaradenia si následne vyberte danú správny typ bohoslužby.

Ďakujeme za Vaše pochopenie pri organizovaní slávenia sv. omší v našej farnosti.

PrílohaVeľkosť
Covid automat kartičky I.pdf22.8 KB