http://www.farnostokolicne.sk

Oznamy: deti

Katechézy Dobrého Pastiera - prihláška

 V šk. roku 2023/2024 budú od októbra do mája prebiehať stretnutia inšpirované Katechézami Dobrého pastiera pre deti 7-10 rokov každý pondelok o 16:45.  Potrebné je vyplniť prihlášku, ktorú nájdete na webovej stránke. Prvé stretnutie bude 2.10. 2023. 

Letný detský tábor našej farnosti - 07/2022

online formulár: forms.gle/roeYeH2Q9g1vFe7N6 

Prihláška na Letný detský tábor

tábor

 Prihlášku na Letný detský tábor našej farnosti, ktorý sa uskutoční vo farnosti Spišská Belá v dňoch 15-19. júla 2014 si môžete stiahnuť tu:

 

Letný MINI tábor 2013

spoločná MINI

  Náš MINI tábor sme začali spoločnou sv. omšou v našom kostole sv. Petra z Alkantary, kde sme sa stretli skoro všetci účastníci nášho MINI tábora aj s rodičmi a pánom kaplánom (pani kuchárky s 3 vedúcimi išli do Zákamenného skôr, nakoľko bolo treba prichystať mnoho vecí).

Sobotný miništranský výlet do Spišskej Belej

spoločné foto

 Na sobotu, 25. 8. 2012 sme si naplánovali miništrantský výlet do Spišskej Belej, kde sme si chceli okrem iného zmerať naše futbalové sily s miestnymi miništrantmi. A tak sme si premysleli trasu, program, oslovili sme chlapcov, a potom už  len čakali na deň D.

Odovzdali sme ceny v našej Online súťaži Eucharistesas

v kaplnke spišského hradu

Online súťaž Eucharistesas je úspešne za nami. Ceny sme síce rozdali už počas Noci kostolov 1. júna, no bolo potrebné ich aj naplniť. Výhrou pre každé kolo bol jednodňový jedinečný poznávací výlet na Spišskú Kapitulu a Spišský hrad. Výhercovia vrámci svojej výhry mohli zo sebou na tento zájazd zobrať svojich súrodencov, rodičov, známych či priateľov.

Súťaž eucharistesas

Mládežnícky a detský karneval 2012

karneval - deti

„Na červenom koberci“ alebo osobnosti

    Nadpis článku ukrýva názov sobotňajšieho dôležitého večera (až noci), kedy sa mladí z dvoch farností Okoličné a Liptovský Mikuláš stretli za účelom prežitia spoločného večera.

Letný tábor našej farnosti - Ora et labora

letný tábor

Tohtoročný tábor sme spoločne začali sv. omšou v Okoličnom a po nej sme sa objednaným autobusom presunuli do Kláštora pod Znievom v ktorom sa naše 8 dňové dobrodružstvo odohrávalo. Hneď po vystúpení z autobusu nás privítali vedúci, ktorí na dané miesto prišli o deň skôr, aby všetko mohli prichystať a mohli sme začať tábor tak ako sa patrí.

Syndikovať obsah
 
replica rolex